Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Mar 28 Thu, 2:36 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 894 posts ]  Go to page Previous  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 09 Sat, 6:29 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Ömm.. ez fura. O_ó Egyrészt mert ők lesznek a Szigeten is (lehet ott belenézek, hogy milyenek, mert a ráadásul a Ministry-s napon lépnek fel), másrészt meg ez a "olyan, mint az Edda, a Tankcsapda, a Kispál és az Akela első lemeze összegyúrva a gitárszólók nélkül!" szöveg...???? Hallotta ez az ember egyáltalán, hogy milyenek, vagy csak (a Park látogatottsága miatt) kétségbeesetten igyekezett valami olyat írni amire talán felkapja valaki a fejét? xD Mert a szigetes oldalon ott egy videó és hát abban aztán aki felfedez bármit ami a fenti négy zenekarral rokonítja, azzal komoly bajok vannak.. :retard:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 10 Sun, 2:38 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
[Sakura.] wrote:
nem tudom, ismeri-e valaki õket, de lesz egy ilyen:
GOON (JP) @ PARK július 20.-án /ami pont a szülinapom, szóval nekem valszeg kimarad/


Engem érdekelne, de aznap van egyszer DJ Bootsie Akoustistic Big Bang a Művészetek Palotájában, másrészt pedig Soft Riot az Akváriumban, szóval nekem kimarad.

Amúgy:
XXL (Xiu Xiu & Larsen) jövőhét Vasárnap az Akváriumban, gyertek, mert jó lesz!

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 10 Sun, 2:48 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2009 Jan 10 Sat, 11:10 pm
Posts: 3574
Location: the west rider pauper lunatic asylum
^Bootsie júNiusban lesz

Case: ezen a leíráson én is csak pislogtam, mert ezzel csak pont elvették a kedvem tőlük, de a szerencsétlen együttes nevét sem tudták az eventben leírni rendesen először, szóval mit vártam... :beaten: /én is emiatt basztam el, amikor linkeltem D:/

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 12 Tue, 8:23 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Mötál embörök figyelem!

2012.12.02 / A38: Devin Townsend Project, Fear Factory, Sylosis

(engem egyik se érdekel különösebben, de nagy nevek, sz'al gondoltam, hátha valaki kíváncsi lesz)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 15 Fri, 9:07 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
2012.09.03 / Kék Yuk: Marduk, Immolation + előzenekarok

Huhh, ide menni kéne!


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 17 Sun, 11:40 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jigsaw wrote:
2012.09.03 / Kék Yuk: Marduk, Immolation + elõzenekarok

Huhh, ide menni kéne!
ohh-o!! mindenképpen ott! beírva naptárba, főleg azok után, hogy az új lemez milyen korrekt lett. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 21 Thu, 10:04 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Datsik @ Dürer - Warpaint afterparty? :'D

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 21 Thu, 4:48 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Japandroids @ Akvárium

Év. Koncertje. Kérdésnek, kételynek nincs helye.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 21 Thu, 11:58 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Bíborhold wrote:
Év. Koncertje. Kérdésnek, kételynek nincs helye.
Ha nem tudnám, hogy komolyan mondod, biztos lennék benne, hogy viccelsz. :shock:



Jigsaw wrote:
2012.09.03 / Kék Yuk: Marduk, Immolation + elõzenekarok

Huhh, ide menni kéne!
Huhh, azért ez elég komoly kis turné lesz. :grin:

Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 22 Fri, 9:48 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
Case wrote:
Bíborhold wrote:
Év. Koncertje. Kérdésnek, kételynek nincs helye.
Ha nem tudnám, hogy komolyan mondod, biztos lennék benne, hogy viccelsz. :shock:


Igazából viccelni akartam, de úgy látszik, túlzásba estem. :|

On:
Ólafur Arnalds, Nils Frahm, A Winged Victory For The Sullen @ Trafó - :heart:.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jun 29 Fri, 4:51 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Tegnap végre láttam élőben az egyik kedvenc death metal csapatomat (három közül, szóval nem rossz arány xD).

Mire a Club 202-höz értem nagyjából hét után pár perccel, a magyar Kill With Hate már javában melegítette be a(z akkor még erősen hiányos és élettelen) népet. Még ledaráltak két dalt, aztán pakoltak is. Őszintén szólva stúdiókörülmények között se egy nagy cucc a zenéjük (nem rossz, de semmi extra), így élőben meg alig lehetett hallani valamit a gyors részeknél. Viszont a basszeros sokat besegített a vokálozásba, az szimpi volt, meg úgy összbevéve egész jól uralták a színpadot - csak éppen ugye a közönség nem tudta ezt az energiát visszaadni. xD

Az átszerelés elég gyorsan ment, úgyhogy röpke negyedóra múlva már a belga Aborted legénysége állt a deszkákon. Asszem sokat elmond a produkciójuk minőségéről, hogy amikor kezdtek, akkor még egy hézagos tömeg leghátuljánál álltam sört kortyolgatva, ám két dal után már három méterrel előrébb ráztam bőszen a rőzsém. xD Eléggé profik voltak, na! A frontember egy állat volt, mindent beleadott, ugrált, grimaszolt, ütötte a fejét (? xD), és nem utolsósorban akkora headbang orgiákat vezényelt le, hogy öröm volt bólogatni. A dalaikat eléggé felületesen ismerem (még csak egyszer hallgattam mindent végig xD), de így is teljesen magával ragadó volt az előadás. A fellépésük végére maguk mellé állítottak jó pár embert, ahogy figyeltem, nem csak engem. ^^

Na és ekkor levitték a kisebb erősítőket a színpadról, és leszerelték az előzenekaros dobot, hogy teret adjanak a főbanda tekintélyes erőlködőinek és dobszerkójának. Az előzőnél egy picit hosszabb hangpróba és előkészület után (egyébként az addigi 10 perces programcsúszáshoz képest teljesen korrekt időben) végül mindenféle sallangos bevezető nélkül a sötétben színpadra lépett a Cannibal Corpse, ütemes "Corpse! Corpse!" kántálások közepette, aztán kezdődött az aprítás. Az új lemez első három dalával nyitottak, ami jól felpörgette a közönséget. Én különösképpen a betonkemény (és a 'Corpse-hoz képest egészen doomosan lassú) Scourge of Iron-nek örültem. Nagyon jól válogatták össze a dalokat, igazából mindegyik albumról volt legalább egy szám, az új lemezről pedig hat dalt is elnyomtak - köztük a szintén headbang-gerjesztő As Deep as the Knife Will Go-t és az őrületes Encased in Concrete-et (O'Brien gitárszólója még mindig audiogazmikus). Az est további fénypontjai számomra: Born in a Casket (old-school, hell yeah!), Savage Butchery (brutális és rövid, a kedvenc lemezemről), I Will Kill You (másik kedvencemről xD). Na meg hát ugye a vége, kötelező Hammer Smashed Face és Stripped, Raped and Strangled hatalmas elánnal és közönségmozgással. A banda nagyon királyul nyomta, Webster egy basszus-isten, Paul bá' feszesen adta a dobalapokat, a gitárosok meg úgy hasítottak, hogy csak néztem (néha a riffek bonyolultabbak voltak, mint egy átlag metalbanda szólója xD). Na és Corpsegrinder, hát ő még mindig egy anyabaszó medve-metalheadbe oltott hülyegyerek. xDDD És igen, tényleg végig headbangelt mindent, tíz perc után már permetfelhőket írt le a haja a levegőben. Na szóval überállat koncert volt, szülinapra soha jobbat! xD

Cannibal Corpse setlist:

01. Demented Aggression
02. Sarcophagic Frenzy
03. Scourge of Iron
04. Disfigured
05. Evisceration Plague
06. The Time to Kill is Now
07. Crucifier Avenged
08. Covered With Sores
09. Born in a Casket
10. I Cum Blood
11. Savage Butchery
12. Encased in Concrete
13. As Deep as the Knife Will Go
14. The Wretched Spawn
15. I Will Kill You
16. Priests of Sodom
17. Unleashing the Bloodthirsty
18. Make Them Suffer
19. Hammer Smashed Face
20. Stripped, Raped and Strangled

Aborted - Coronary Reconstruction (live) epic headbang @3:30 XD
Cannibal Corpse - Savage Butchery / Encased in Concrete (live)
Cannibal Corpse - Hammer Smashed Face / Stripped, Raped and Strangled (live) ...sajnos az eleje hiányzik a cool bassz-szólóval


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jul 02 Mon, 2:22 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
ááááhbazz, köszi a beszámolót, rohadtjól hangzik, sajnálom nagyon, hogy kimaradt. o___o Ezt az Aborteded meg nem ismertedm, majd rájuk hallgatok, mert a videó alapján jó kis cucc az is. Mondjuk legalább a Volt-os kiruccanás, ami ugye ütötte ezt, 100%-osra sikeredett (mindjárt irogatok róla a feszt topicban), a most kimaradt metálkodást meg majd a Mardukon pótlom. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jul 02 Mon, 9:09 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Case wrote:
Ezt az Aborteded meg nem ismertedm, majd rájuk hallgatok, mert a videó alapján jó kis cucc az is.

Ajánlom az ismerkedés megkezdését a Global Flatline c. új albumukkal, az eléggé masszív. Amúgy az első néhány lemezük színtiszta death/goregrind jóság, viszont aztán elmentek valami uncsibb felhígultabb irányba (deathcore, mondják az okosok). Az új cucc egyébként a két stílust pont jól elegyíti szerintem.

Case wrote:
a most kimaradt metálkodást meg majd a Mardukon pótlom. :grin:

Helyes!! :) Arra reményeim szerint én is eljutok majd.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jul 10 Tue, 6:14 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
wtf, holnap a ZPben Suicidal Tendencies!! :shock: :shock: :shock:
és ezt így.. most tudom meg!? :'D

Image

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2012 Jul 15 Sun, 2:25 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
2012.12.08 / Bécs: Marilyn Manson, Rob Zombie (előtte pedig a KoRn-os Jonathan Davis DJ projectje melegít be)

!!!!!!!!


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 894 posts ]  Go to page Previous  1 ... 54, 55, 56, 57, 58, 59, 60  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 12 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group