Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 19 Fri, 6:16 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2008 Sep 22 Mon, 6:57 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
Elkezdtem nézni a Kuitan-t, már túl vagyok az első széria első három részén. A továbbnézésben csak az akadályozott meg, hogy valamikor aludni is kell. :lol: Szóval a lényeg, hogy benne van Morita Go és most akkor végre rávettem magam, hogy megnézem a vele készült Shounen Club Premiumot. Kellemesen csalódtam benne. Arca alapján olyan mogorva, durva embernek tűnik, meg a morci képek alapján. Erre kiderül, hogy olyan kis idióta shy guy. Tényleg aranyos. És ugyan persze tudtam, hogy ugye a csapat az öregekre (20th Century) és fiatalokra (Coming Century) bomlik, de azért nem semmi, hogy azért összecsiszolódtak ennek ellenére. Igaz eltartott egy darabig. Talán a NEWS is egyszer jobban összecsiszolódik.
Mondjuk azon csodálkoztam, hogy az egész JE-ből alig van meg neki valakinek a telefonszáma. Mondjuk persze nem kell, hogy meglegyen mindenkié, de azért ebből is látszik mennyire "barátságos" hely ez, vagy csak a srácnak van egy kis defektje. (De ott kinek nincs defektje?, ahogy Doll mondaná :D)
Egy csomó mindent elraktároztam az agysejtjeimben tegnap éjjel, de ma délutánra már a nagyját elfelejtettem. :lol: Mindenesetre érdemes megnézni a műsort.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2008 Oct 07 Tue, 5:25 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2008 Mar 19 Wed, 8:59 pm
Posts: 1073
És akkor megint itt vagyok, sajna úgy néz ki V6-al egyedül vagyok.
Tegnap felfedeztem (valójában megtanultam olvasni :lol: (nem japánul persze), hogy az Over című szám, amit a NewS is előadott a Shounen Clubban egy V6 szám, mégpedig az 1998-as Pu-Pu-Pu Jump című dorama (melyben 3 V6 tag is játszott, a három ifjú, csak akkor azt nem értem a Shonen Clubban miért 20th Century volt írva, na de mindegy) betétdala.
Erről van szó:
NewS előadásában 2005-ben, sajna V6 által előadva már nem találtam sehol, illetve csak letölthető formában, jó rossz minőségben.
http://www.youtube.com/watch?v=SE-8zl__zhI

És a másik szám amire rájöttem, hogy V6, a Can do, Can go, amit a juniorok is előadtak, sőt klipp is volt hozzá, íme: (persze eredeti V6-ot már megint nem találtam) Erről a klippről egyébként már értekeztem a junioros topicban még régebben.
http://www.youtube.com/watch?v=OI7_4XrEa4o
Mondjuk nem tudom miért lepődtem meg, mert hát a Shounen Club-ban a sempai-k dalait is előadják a juniorok. :D

ja és még egy kis Morita Go szóló, néztem mint Rozi a moziban, rappel, haha, de valahogy tetszik a szám. Mondjuk ez sem mai darab már.
Na oké, persze ezt sem tudom megmutatni, mert nincs fent sehol.
Itt egy másik szólója, igaz az nem rap. Nem mintha bárki is benézne, hogy megmutassam. :laugh:
http://www.youtube.com/watch?v=UYaOHFWRV-M

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 17 posts ]  Go to page Previous  1, 2

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group