Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 10:50 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 126 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 11 Wed, 9:10 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Aug 08 Sat, 1:29 pm
Posts: 1673
Jigsaw wrote:
És ha a My Story digitális izébizé kiadványra gondolsz (azon van egyébként a Lights Go On Again teljes változata is), akkor azt itt megtalálod. Úgy rémlik, hogy ezeknél a duetteknél a taggelés eléggé agyrém (külön artist? B2ST?), én mindenesetre így nyomom (B2ST az előadó, és a dalcím mögött zárójelben a duettezők):

문이 닫히면 (손동운, 윤두준)
Thanks To (양요섭, 용준형)
Let It Snow (이기광, 장현승)

Igen-igen, erre gondoltam, köszi! ^^ És köszi a tagelést is, általában úgyis rólad másolok. XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 11 Wed, 9:27 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
^ Nincsmit. :)

Ezt meg belinkelem ide megint, most néztem újra és haláli még mindig: BEAST angol lecke :'DDDDDDDDDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 13 Fri, 11:46 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Fiction intro movie

Nem rossz, bár nem igazán nyűgöz le.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 13 Fri, 9:15 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Aug 08 Sat, 1:29 pm
Posts: 1673
Hm, szerintem egész kellemes. ^^ A végén ledöntik itt nekem azt a tendenciát, hogy nem bírom a popballadákat/lassú számokat. :Đ


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 15 Sun, 10:56 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
A fiúk a BAD GIRL-t fogják legközelebb kislemezként megjelentetni Japánban, mégpedig június 15-én. Mind a négy változaton más-más előadó fogja remixelni a B-side-ot: 80kidz, fine Rockets, FIREWORK DJs, és SONPUB.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 16 Mon, 12:33 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
A holnapi (vagyis ma esti) album borítója (igen, tudom, volt már egy borító xD):

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 16 Mon, 4:17 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
BEAST - Fiction and Fact (album, 2011.05.17)
Credits: iHoneydew

Lehet tölteni~ *O*

edit: na kanyarintok egy beszámolót, ha már ennyire vártam. xD

01. The Fact: ismertük, nem rossz, hangulatos bevezetés (kb. mint mindegyik intrójuk).
02. Fiction: nem véletlenül title track, az abszolút kedvencem a lemezről! Tempós, dallamos, király!
03. Back To You: egész jó kis táncis dal, bár helyenként picit túl csillámporos nekem. xD
04. You: nemtom ki énekel az elején, de marhajó hangja van! A dal is kellemes, fülbemászó, bár semmi extra.
05. Freeze: kb. mint a Beautiful, csak talán nem olyan idegesítő, de attól még nem különösebben jó.
06. Virus: (szép meg minden, de) uncsiiiiii~~
07. 불러보지만: lásd, amit az előző dalhoz írtam.
08. 비가 오는 날엔: gyönyörű, tökéletes, satöbbi (bár a szám már nem annyira új, egy hete kinn van).
09. Lightless (Unplugged Ver.): az eredeti nekem borzasztó, ez hál' istennek csak simán szürke.
10. Fiction (Orchestra Ver.): az eredetijét hallva nem féltem, és tényleg szép lezárása az albumnak, csak az a kár, hogy az előtte lévő 4 dal se dönt BPM rekordot, így eléggé egybefolyik minden.

Hát eléggé csalódott vagyok, bár az igazat megvallva nem voltak hatalmas elvárásaim a fiúk legutóbbi munkáit szem előtt tartva, csak hát jó lett volna pozitívan meglepődni, hogy "ez az, hát tudnak ők!" Persze igen, tudnak, sőt sokat fejlődtek vokálilag, csak az a kár, hogy az új dalok nagyrésze nem olyan ütős (számomra), mint a régebbiek. Külön fájó pont nekem, hogy szinte semennyi "coolguy" szám (lásd: Mystery, Shock, Special) nincs az albumon, pedig pont az ilyen stílusú dalok miatt szerettem meg őket, és lettek annó a #1 kedvenc K-pop fiúbandám. Ez most kevés volt tőlük.

Összbevéve igényesen megcsinált lemez, csak nem elég változatos, így a felétől iszonyatosan unalmas. Ha csináltak volna egy mini albumot az 1-4. és a 8. trackből (és mondjuk bónusznak a végére a záró orchestra ver.), az majdnem egy szinten lett volna a Shock of the New Era-val, de így albumként szerintem eléggé felvizezett lett.

És nektek hogy tetszett?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 16 Mon, 9:37 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
Az én véleményem nem lesz ennyire királyul összepakolt, mint a tiéd. xD

Nekem baromira tetszik az album, az elejétől a végéig. Vártam én is valami Shock/Special/stb szintű számot is a korongra, sajna nem lett, de ettől függetlenül tetszik. Kicsit langyi-mangyi, tingli-tangli, de attól még nagyon :heart:

A 비가 오는 날엔-ről nem tudok mit mondani (beszél helyette a last fm XD), mert az a szám valami hihetetlenül faszántos.

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 17 Tue, 2:31 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2007 Jul 18 Wed, 2:09 pm
Posts: 185
Location: Budapest
Nekem is hasonló a véleményem, kicsit hiányzik egy ütősebb dal, de engem le tudnak venni a lábamról az ilyen tingli-tangli dalocskák, úgyhogy nálam (is) nyert az album :heart:
A Fiction klipjét pedig továbbra is imádom, a pingvintánc ellenére is u_u

Jigsaw wrote:
04. You: nemtom ki énekel az elején, de marhajó hangja van!


Az szerintem Godwoon. Úgy értem Dongwoon. :pinky: De nekem is egyből megütötte a fülem :D

_________________
DEVART | LAST.FM


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 17 Tue, 9:30 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Hogy ne kelljen keresgélni: BEAST - Fiction (MV)

Szerintem is jó lett. :) ...és télleg pingvintánc WTF. xDDDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 18 Wed, 8:54 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Sep 21 Fri, 2:32 pm
Posts: 2965
Location: the Moon Dormitory
Meghallgattam én is többx és nekem nagyon tetszik úgy ahogy van. Persze, ez se egy túl pörgős album, de fura mód valah most nem is vártam ezt, mikor elindítottam. (megérzés vagy már a tapasztalat? XD)
A dalok közül a Fiction nekem is nagyon tetszik, meg a Lightless (Unplugged Ver.). Ennek a dalnak az eredetijét is szerettem, féltem is, mikor megláttam, h átdolgozták. De 1-2hallgatás után megszokta a fülem és nagyon tetszik így is. :heart: Na meg a You és még a Freeze is tetszik.
Na jó, abbahagyom, mielőtt még felsorolom az összes dalt. XD A lényeg, h nekem tényleg mind tetszik.

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 18 Wed, 9:07 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Aug 08 Sat, 1:29 pm
Posts: 1673
Na, hát összeszedett formában az én véleményem is valahogy úgy hangzik, mint Jigsaw beszámolója. :pinky2:

Összességében nem rossz, lemezről-lemezre hallani, hogy fejlődik a hangjuk és hát igen, kellemes hallgatni, csak azért elférne a balladák mellé valami seggrázós nóta, de nem ebből túl hepi-sájni fajtából. : D

Nem baj, a 2-es és 8-as track isten. *0*

A pingvintánc meg közel sem olyan gáz, mint a 2PM - I'll be back-féle helybenfutás, szvsz. :laugh:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 18 Wed, 9:13 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Dorte wrote:
A pingvintánc meg közel sem olyan gáz, mint a 2PM - I'll be back-féle helybenfutás, szvsz. :laugh:

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 18 Wed, 9:29 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2009 Aug 08 Sat, 1:29 pm
Posts: 1673
^
!!! X'DDDDDDDDDDDDDDDDDD Köszönöm.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2011 May 19 Thu, 12:03 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
Dorte wrote:
A pingvintánc meg közel sem olyan gáz, mint a 2PM - I'll be back-féle helybenfutás, szvsz. :laugh:


szerintem, annál nehezebb gázabbat találni XDDD

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 126 posts ]  Go to page Previous  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 167 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group