Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 12:00 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 
Author Message
PostPosted: 2003 Jan 12 Sun, 4:02 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
100 éve kerestem a Mvt, mert csak a performance volt meg...végre megtalálom, lementem, és itt forgatták Gödöllõn meg Budapesten!!! Hogy lehettem ilyen béna, h nem láttam õket????TTT.TTT
és a klip végén még magyar híreket is lehet hallani a rádióból...*sniff*
tuti elszúrtam az utolsó esélyt, h koreai énekeseket lássak Mo.n...ráadásul Gödöllõn!!! TTT.TTT
Lõjetek le!!!!

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Last edited by Da Xing Di on 2003 Jan 12 Sun, 9:40 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: ?
PostPosted: 2003 Jan 12 Sun, 6:36 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 01 Wed, 9:37 pm
Posts: 338
Kicsit bővebben? Bevallom, koreai zenéből nem sokat hallottam eddig, mesélhetnél :)

Da Xing Di wrote:
elszúrtam az utolső esélyt, h koreai énekeseket lássak Mo.n


Japán előadókat még láthatsz, már ha ez jelent bármi vigaszt... Nézted a Hírek szekciót? :)

_________________
-Mana-

I ain't crazy
I'm just a little strange
-----Siam Shade-----


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ?
PostPosted: 2003 Jan 12 Sun, 9:15 pm 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
mana wrote:
Kicsit bõvebben? Bevallom, koreai zenébõl nem sokat hallottam eddig, mesélhetnél :)


hmm....szóval a To-Ya az egy három tagból álló lány együttes
Image
(a háttérben az a torony a gödöllõi királyi katély templom tornya, ami elõtt pinpongozni szoktam....*sigh*)
amúgy csak egy albumuk jelent meg, de azt megelõzõen is vagy 2 évig Japánban készültek fel (rapelni, táncolni tanultak)...k-pop körökben elég sajnálatos hírként fogadták a tényt,h nem lesz több album...egész jó volt^^ (nekem tetszett....)

Quote:
Japán elõadókat még láthatsz, már ha ez jelent bármi vigaszt... Nézted a Hírek szekciót? :)


*khm* én csak ide lettem ráncigálva, mert nem volt member^^""" amit egyedül ismerek a J zenében (mármint több mint egy szám erejéig) az BoA* de õ is eredetileg koreai^^"""""

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Last edited by Da Xing Di on 2003 Jan 12 Sun, 9:43 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: ?
PostPosted: 2003 Jan 12 Sun, 9:30 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
@________@
A fene... mikböl maradunk ki.. #_____#
Egyébként meg ja, a To-Ya a Baby VOX/SES/FinKL utáni girl-group generáció jobbjai közé tartozott (habár a fenti háromhoz persze nem hasonlítható szinvonalban ^^)
Azért nem lett volna rossz találkozni velük.. :( Kár, hogy ilyenkor nem jelentik be elöre, hogy 'igen, akkor most-ide-meg-ide megyünk videót forgatni és szeretettel várjuk a rajongókat, söt még ingyen CDt is kap mindenki..!!' ^_^"


Da Xing Di wrote:
*khm* én csak ide lettem ráncigálva, mert nem volt member^^""" amit egyedül ismerek a J zenében (mármint több mint egy szám erejéig) az BoA* de õ is eredetileg koreai^^"""""


Pfffff.. :P
Tood te is, hogy nyugodtan lehet itt csevegni KPop dolgokról is, meg pl. ott van ugye a fentemlített BoA vagy az SES japán dolgai... Azt az MVt meg majd kérem ;)

Image
(To-Ya)


Top
 Profile  
 
 Post subject: To-Ya MV
PostPosted: 2003 Feb 08 Sat, 7:55 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2003 Jan 08 Wed, 1:57 pm
Posts: 39
Location: Columbus, Ohio
Megtaláltam! :D (végre)
Nem csak, hogy látszik a háttérben a Gödöllői torony, de a kastélyban forgattak. Ráadásul a klipp elején Torgyán-ról beszélnek a rádióban. :x Továbbiakban felfedezhető a Lánchíd, ill. a Pesti rakpart valamint az Országház is. És ha jól látom, ez a Várnegyed.... a Szépművészeti Múzeum
Nah, mondhatjuk, hogy Gödöllő/Budapest ismeretlenül is népszerű lett a koreaiaknál, amint megnézték a klippet. :wink:

_________________
- Seiya

"Anyway the world is born again"
by L'Arc-en-Ciel


Top
 Profile  
 
 Post subject: Re: To-Ya MV
PostPosted: 2003 Feb 08 Sat, 9:34 am 
Offline
Member

Joined: 2002 Dec 26 Thu, 10:50 pm
Posts: 47
seiya wrote:
Megtaláltam! :D (végre)
Nem csak, hogy látszik a háttérben a Gödöllõi torony, de a kastélyban forgattak. Ráadásul a klipp elején Torgyán-ról beszélnek a rádióban. :x Továbbiakban felfedezhetõ a Lánchíd, ill. a Pesti rakpart valamint az Országház is. És ha jól látom, ez a Várnegyed.... a Szépmûvészeti Múzeum
Nah, mondhatjuk, hogy Gödöllõ/Budapest ismeretlenül is népszerû lett a koreaiaknál, amint megnézték a klippet. :wink:


*nods* igazán jöhetnének ide minnél többen^_________^ """""

_________________
~~~Baby Girl (still) loves Hyukie!~~~
Image
±è°æ·Ï ´Â ³ªÀÇ #1 ¾ó¯~


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 6 posts ] 

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 121 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group