Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 4:36 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 221 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 04 Sat, 4:44 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Ma Siwon xDD <3 De olyan édes, amikor gesztikulál :P

Hmm.. hát ez a hármas lista.. Ezt nem Jin nyerte meg anno? Mármint az Ázsia legszebb férfija címet? Mert nagyon sok hasonló lista van állandóan, és általában ő pl top hármas ^^
És sztem nem leszek meglepő, de nálam sincs a top3-ban SuJu tag xD Mondjuk Heechul nekem nem kéne pasinak, Hannie és mostanában a kis cuki Donghae talán, de őket, főleg a másodikat, aki édes plüssmaci-jelleg halálra szorongatnám xD Siwonnal meg az lenne a bajom, amit említettek, h egy idő után túlságosan is idegesítene az, h nem hagyna magamra akkor sem, amikor kérem, és a túltengő oltalmazási vágya is. :)
1. Nishikido Ryo - ő az akit imádok, és nem egy tökéletes szépség, inkább férfias, nálam első ^^ van a személyiségének egy olyan varázsa, ami rám nagyon is hat xD
Innentől kezdve nehezebb, és...
2. Akanishi Jin - ahogy Doll is mondta, Jinben van valami ^^
3. Narimiya Hiroki - mostanában ismerkedem vele, és engem elvarázsolt. Az a cuni mosoly, hát zabálom.
Érdeklődési köröm nagyon JE központú Japánban.. látszik xD Mondjuk ha bővebb lista lenne, akkor mondnám még Pi-t sztem, meg Jaejoongot is, ésatöbbi xD

és ez a fórum nem engedi az áthúzást? T__T pedig próbáltam mindenhogyan xD

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 04 Sat, 4:56 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
marcsi568 wrote:
túltengő oltalmazási vágya

X'''D ez a tökéletes megfogalmazás :D mindenesetre sztem is aranyos ahogy folyton gesztikulál...de azt meg mégjobban élvezem mikor a többiek meg őt utánozzák X''D nembaj...akkor legalább Heechul az enyim lesz...meg még hány ezer másik ember gondolja ezt ugyanígy XDD
Hm...ha mind a kettőtöknek ennyire tetszik Akanishi Jin...ideje lenne utánanéznem,hogy melyikük is ő.Kat-tun tag ugye,és nem keverem vki mással ^^" mert én onnan csak Kame-t és Uedát tudom beazonosítani,vagyis róluk tudom,hogy kicsodák XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 04 Sat, 5:00 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Jah rájöttem! az "Mal" Siwon. XD mondom hiányzik vlmi abból a szóból, most megnéztem a koreais füzetem és az l betűt hiányoltam! XDD szép... de bezzeg mikor Heechul "Gae-Teuk"öt mondott rögtön tudtam! XD

Nem Jin nyerte hanem Jaejoong, amin nagyon meglepődtem! :D:D Jin a JE-s listán nyert... de mondjuk ott mindig az épp aktuálisan reklámozott egyed nyer. XD
nem enged áthúzást? o.O hogy érted?

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 04 Sat, 5:03 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2008 Jun 21 Sat, 11:08 pm
Posts: 128
Location: Bishiland :)
Kicsit off, és ígérem befejezem xD
Jaja, Jin KT tag ^^ Mondjuk régen hatalmas favoritom volt, ma már nem xD Ueda meg Kame az a bandából viszont, akiket nem szeretek igazán ^^" Maru <3 Gyere át KT topicba :D Ott szívesen ajánlok cuccokat, hiszen ez SuJu xD

Belenéztem az Adonis Camp című műsorukba, és nagyon jónak ígérkezik <333 (Csak sok-sok MU-s fájldarab, szal még várok rá, h megnézhessem xD)

Nem húzza át... xD

_________________
Image
Red is PassionOrange is HustleBuruu is HealingGreen is SexyYellow is TendernessNasu is ConfidenceBlack is Friendship


Last edited by marcsi568 on 2009 Apr 04 Sat, 5:05 pm, edited 2 times in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 04 Sat, 5:03 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Nem csak simán Ma Siwon...úgy emlékszem az EHB-ban csak Ma Siwon-t írtak ki...hm...asszem újra meg kéne néznem azt a részt,mert lehet,hogy csak én vagyok lökött és nem emlékszem rá XD mert vmi Marathon filmről vagy az istentudja már miről volt még ott szó...


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 04 Sat, 6:04 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Asuka.chan wrote:
Nem csak simán Ma Siwon...úgy emlékszem az EHB-ban csak Ma Siwon-t írtak ki...hm...asszem újra meg kéne néznem azt a részt,mert lehet,hogy csak én vagyok lökött és nem emlékszem rá XD mert vmi Marathon filmről vagy az istentudja már miről volt még ott szó...

jah! értem! mert ha még "mal" lenne megérteném, mert az ugye lovat jelent, de ha "ma" akkor csak én nem látok a becenevek értelme mögé! XDDD vagy csak kevés Siwonos videót néztem! XD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 04 Sat, 6:49 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Nem biztos ám,csak mintha én így olvastam meg hallottam volna,de az én emlékezőképességem nem a legjobb még ilyen téren sem XD mindenesetre nekem simán Ma rémlik XD
De az tetszett szintén az EHB-ban mikor azt mérték,hogy ki mekkora spárgába tud lemenni XD akkor Siwon-on a horse riding féle masszírozást csinálták XD biiiiztos teljesen véletlenül jött így ki XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 09 Thu, 1:03 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Nemtudom ezeket a videókat láttátok e már,de én imádom őket ^_^ annyira aranyosak ahogy egymásról beszélnek *_* én ezeken mindig elérzékenyülök...nah jó Heechulén nem de a többiekén igen X'D
Heechul to Hankyung tipikus Heechul X''D
Kibum to Siwon ebben hangzik el Kibumtól a legszebb mondat: "Siwon hyung is an angel" *___*
Nem teszem be az összes videót,oldalt úgyis megtaláljátok mindegyiket ^_^


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Apr 25 Sat, 3:08 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Újra magamrapost ^^" no mindegy,ezért megéri XDD
Nemtom ki látta már de ezt látni kell XD
Eunhyuk,Heechul,Sungmin és Kangin női ruciban rázzák XDD

Szerk: Ejj de eltünedezett innen mindenki,pedig nagyon zajlik most az élet a SuJu háza táján ^^

Először is jön plusz 4 szám a Sorry,Sorry albumhoz ^^ amiből az egyikhez,az It's you-hoz MV is készült!
Mégpedig ez: http://www.youtube.com/watch?v=9CxWp7mrFCE
Sztem fantasztikus lett ez a szám is...sőt...számomra az eddigi egyik legjobb :D az MV pedig nagyon jó lett ^^ csak kár,hogy Heechul és Kibum nem táncol...vagyishát Heechul a végén beszáll már egy kicsit,de gondolom még mindig nem jött neki teljesen rendbe a lába.
Áhh én teljesen odavagyok ezért a számért :love2:

Ismét szerk ^^"
No...mivel már ugye júli 1 van...köszöntsük fel a SuJu drágalátos,imádnivaló,lökött és érzékeny kis leaderjét :D
Nagyon Nagyon Boldog Szülinapot Eeteuk alias SuJu mamája ^^*____*

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 22 Wed, 3:09 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
Valamiért mindig én botlok bele az ilyenekbe. Szóval, egy kis Sorry Sorry trot verzióban. XD remélem, még nem volt itt :beaten:


gyors edit: valakinek volt szerencséje rajtam kívül a Sorry Sorry japán verziójához?

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 25 Sat, 5:52 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Wáá ezt a trot verziót én is nemrég hallottam *__* egyszerűen fantasztikus szerintem XD annyit röhögök rajta miközben hallgatom...csak egy bajom van vele...hogy nem az egész számot...végig csinálták meg így!De sztem nagyon poén :D
A Sorry Sorry japán verziója meg egész jó, bár első hallásra nemigen tetszett,de többszöri hallgatásra azért csak elnyerte a tetszésem ^^ de azért inkább maradok az eredetinél XD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 25 Sat, 10:40 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 Mar 25 Tue, 6:58 pm
Posts: 3161
hehe, a trot verzió nagyon jó xDD
a japán verzió meg mindenképp jobb mint a U-é volt, de maradok az eredetinél ^^

_________________
Image Image
last.fm


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 25 Sat, 10:48 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
Ayumi wrote:
Valamiért mindig én botlok bele az ilyenekbe. Szóval, egy kis Sorry Sorry trot verzióban. XD remélem, még nem volt itt :beaten:


Jesszusom, ezt csak most csekkoltam. XD Azt a csűrdöngölős mindenségit! :'DDD


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 25 Sat, 11:13 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2008 Aug 13 Wed, 10:58 pm
Posts: 584
Location: bp
^
ugye? :'DDD nem tudom ki az a pasi aki énekli, de a Lollipop is tőle származik XD

U-ból hálistennek még nem hallottam japánt, csak kínait, de az is eléggé büntet :beaten: A Sorry Sorry meg olyan hülyén hangzik japánul XD megszoktam a koreaiban, hogy egy szó 3x ismétlődik a refrénben XD *lame*

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2009 Jul 26 Sun, 9:18 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Jan 06 Tue, 7:31 pm
Posts: 302
Location: Beautiful World
Ayumi wrote:
U-ból hálistennek még nem hallottam japánt, csak kínait, de az is eléggé büntet :beaten:

Nekem meg a kínai sokkal jobban tetszik mint az eredeti...köszönhető annak,hogy megvan a SuJu-M cd-je és folyamatosan azt hallgatom XD nekem abból az a megszokott és furcsállom ha koreaiul hallom X'D


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 221 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 15  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 163 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group