Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 11:09 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1074 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 72  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 07 Thu, 10:44 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Fene tudja, nekem nagyon nem jott at, hogy ez miert is lenne olyan forradalmi. a karakter latvanyosan elettelen, a mozgas szogletes.. biztos csak en nem ertek hozza, de már évekkel ezelott is lattam olyasmiket amik sokkal realistabbnak tuntek ennél.. o_O (az alattalevo video meg... ehh.. finoman szolva is vicces, ahogy az autok lazán áthajtanak benne a tereptárgyakon... :beaten:)
nem valok nekem ezek a CG cuccok.. ^^"

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 07 Thu, 11:10 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Case wrote:
Fene tudja, nekem nagyon nem jott at, hogy ez miert is lenne olyan forradalmi. a karakter latvanyosan elettelen, a mozgas szogletes.. biztos csak en nem ertek hozza, de már évekkel ezelott is lattam olyasmiket amik sokkal realistabbnak tuntek ennél.. o_O (az alattalevo video meg... ehh.. finoman szolva is vicces, ahogy az autok lazán áthajtanak benne a tereptárgyakon... :beaten:)
nem valok nekem ezek a CG cuccok.. ^^"


na igen de ez nem CG!!! ez mind ingame.. (magyarul:amikor játszol vele akkor néz ki így)azaz valós időben számolgatja a dolgokat a kód. Ilyen minőségben

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 07 Thu, 4:38 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
jo, jo, oks, igy más, de akkor is. blehh. csuuuunya. :beee:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 07 Thu, 4:55 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Case wrote:
jo, jo, oks, igy más, de akkor is. blehh. csuuuunya. :beee:


álmodj Gackttal!! :twisted:

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 08 Fri, 8:46 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
robin hood elveszi a gonosz gazdag EA-től és a szegényeknek adja:

need for speed: carbon ps2 demo

az image file-t a szokásos módon kiírod dvd-re és pöröghet is kedvenc sony masinánkban.

Kiegészítés: A rar fájl jelszóval védett. Pass: Royal
Basszus ez kemény.. a 200 megás rar file kitömörítés után 2,38 giga. Ezt nem tom hogy csinálták de egy magamfajta informatikus palántának ilyenkor könnybelábad a szeme :)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 14 Thu, 9:54 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Edina! Nagyon köszi, hogy mondtad ezt a KaraFun progit! :lol:

Mások is használják közülünk? És vannak hozzá jó kis jrock dalaitok? Mert ha van, légyszi postoljátok, ha nincs, csináljatok! :lol:

EDIT:

Hát ez zseniális! :sweatdrop: Az editor valami csúcs, könnyen kezelhető, fél óra alatt is sikerült összehoznom egy nagyon plain kinézetű, de működő fél Miyavi számot. Elsőre lassút válasszatok! :lol:
Nagyon sok beállítás van és nagyon szépeket lehet csinálni vele!

Oh, és nyelvgyakorlásnak is kitűnő! :lol:

Jó lenne tudni énekelni, de mindenképp szórakoztató. Főleg az editor! 8)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 18 Mon, 6:42 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 3:34 pm
Posts: 228
Location: Dabas
Nos, én a Tokubei Sensei által kijelölt PS2 utat járom, aminek ékes példája az, hogy ma megkaparintottam magamnak a Metal Gear Solid 3t :bluegrin:
Szóval jó ideig jegelem a számítógépet XD

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 19 Tue, 12:06 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Toshiya wrote:
megkaparintottam magamnak a Metal Gear Solid 3t :bluegrin:
Szóval jó ideig jegelem a számítógépet XD


pirospont 8)

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 02 Mon, 4:08 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
kijött a final fantasy XII angol verziója ... 1 óra és már nyomom is..... úristen 1 éve várok erre a pillanatra

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 04 Wed, 1:01 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 3:34 pm
Posts: 228
Location: Dabas
Akad itt valaki, aki játszott a God of Warral és tudna benne segítséget nyújtani :?:

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 04 Wed, 3:09 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Toshiya wrote:
Akad itt valaki, aki játszott a God of Warral és tudna benne segítséget nyújtani :?:


hogyne... mondja!! ;)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 06 Fri, 9:42 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2006 Apr 29 Sat, 3:34 pm
Posts: 228
Location: Dabas
Mona, mostsem csalódtam benned, mármint az ízlésedben :bluegrin:
De sajnos időközben találtam egy angol nyelvű végigjátszást, amit lefordítva megoldottam és mostmár gőzerővel haladok tovább...De ha legközelebb elakadok, ígérem te leszel az első, akitől segítséget kérek X)

_________________
Image Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 09 Mon, 11:21 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
"Nobuo Uematsu a legendás Final Fantasy sorozat egykori zeneszerzője egy német magazinnak tett interjúban több érdekességet elárult jelenlegi életéről és mostani munkájáról, valamint zenekaráról a TheBlack Mages-ről is.
Jelenleg a Hironobu Sakaguchi által alapított Mistwalkernél aktív komponista, többek között a Nintendónak is melózik, méghozzá az új Smash Bros. játékukhoz írja a főcímzenét. Ezen kívül gőzerővel dolgozik a Blue Dragonon is, melyet hosszú idő után az első igazán élvezetes munkájának tart.
Az igazán felkavaró kijelentéseket az interjú második felében tette a mester. Itt ugyanis kifejtette véleményét a Square és a FF sorozat változásáról. Uematsu-san nem köntörfalazott! Véleménye szerint, ha egy kis cég a siker hatására egy mamutvállalattá növi ki magát, akkor ott már csak egy motivációs tényező létezik: minél több pénzt szerezni. Uematsu szerint, míg a SquareSoft egy alig tucatnyi embert foglalkoztató vállalkozásként működött, addig a céljuk a szórakoztatás és az érdekes játékok készítése, valamint az álmaik megvalósítása volt, ellentétben a mostani helyzettel, amikor csak a pénzt hajszolják.„Egy cég, mely több mint ezer embert foglalkoztat már képtelen a saját igazi álmait megvalósítani” – jelentette ki határozottan.
Az interjúban felmerült, hogy nem sajnálja-e, hogy ott kellett hagynia, illetve másokra kellett bíznia a saját „gyermekét”, azaz a FF sorozatot. Erre Uematsu egy igen meglepő választ adott. Kijelentette, hogy egyáltalán nem bánja, mi több számára a FF sorozat a hatodik résszel lezárult, mivel a hetedik epizódnál már túl sok új ember jött, akik túlzottan sok változást hoztak, mely kihatott az ő munkájára is. Talán megdöbbentő elsőre, de a One-Winged Angel szerzője, gyakorlatilag megtagadta a FFVI utáni részekben elvégzett munkáját, kijelentve, hogy ezek nem nevezhetők az életműve részének!

Vajon hogyan értékeljük ezeket az elsőre szigorú és talán meglepő, de sok helyen – érzésem szerint – fájóan igaz szavakat? Savanyú a szőlő, hogy már nem dolgozik a Square-nek és kisebb lett a bankszámlája? Vagy egy őszinte beismerés szemtanúi vagyunk, mely rávilágít az utóbbi évek romló Square-es színvonalának okára? Netán üzleti érdekből kisebbíti a saját érdemeit? Esetleg más áll a háttérben? Olvassátok el az interjút és vitassuk meg!"

by Veres Miki
www.576konzol.hu

vastaps..... :?

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 10 Tue, 6:05 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Tokubei wrote:
"Nobuo Uematsu a legendás Final Fantasy sorozat egykori zeneszerzője egy német magazinnak tett interjúban több érdekességet elárult jelenlegi életéről és mostani munkájáról, valamint zenekaráról a TheBlack Mages-ről is.
Jelenleg a Hironobu Sakaguchi által alapított Mistwalkernél aktív komponista, többek között a Nintendónak is melózik, méghozzá az új Smash Bros. játékukhoz írja a főcímzenét. Ezen kívül gőzerővel dolgozik a Blue Dragonon is, melyet hosszú idő után az első igazán élvezetes munkájának tart.
Az igazán felkavaró kijelentéseket az interjú második felében tette a mester. Itt ugyanis kifejtette véleményét a Square és a FF sorozat változásáról. Uematsu-san nem köntörfalazott! Véleménye szerint, ha egy kis cég a siker hatására egy mamutvállalattá növi ki magát, akkor ott már csak egy motivációs tényező létezik: minél több pénzt szerezni. Uematsu szerint, míg a SquareSoft egy alig tucatnyi embert foglalkoztató vállalkozásként működött, addig a céljuk a szórakoztatás és az érdekes játékok készítése, valamint az álmaik megvalósítása volt, ellentétben a mostani helyzettel, amikor csak a pénzt hajszolják.„Egy cég, mely több mint ezer embert foglalkoztat már képtelen a saját igazi álmait megvalósítani” – jelentette ki határozottan.
Az interjúban felmerült, hogy nem sajnálja-e, hogy ott kellett hagynia, illetve másokra kellett bíznia a saját „gyermekét”, azaz a FF sorozatot. Erre Uematsu egy igen meglepő választ adott. Kijelentette, hogy egyáltalán nem bánja, mi több számára a FF sorozat a hatodik résszel lezárult, mivel a hetedik epizódnál már túl sok új ember jött, akik túlzottan sok változást hoztak, mely kihatott az ő munkájára is. Talán megdöbbentő elsőre, de a One-Winged Angel szerzője, gyakorlatilag megtagadta a FFVI utáni részekben elvégzett munkáját, kijelentve, hogy ezek nem nevezhetők az életműve részének!

Vajon hogyan értékeljük ezeket az elsőre szigorú és talán meglepő, de sok helyen – érzésem szerint – fájóan igaz szavakat? Savanyú a szőlő, hogy már nem dolgozik a Square-nek és kisebb lett a bankszámlája? Vagy egy őszinte beismerés szemtanúi vagyunk, mely rávilágít az utóbbi évek romló Square-es színvonalának okára? Netán üzleti érdekből kisebbíti a saját érdemeit? Esetleg más áll a háttérben? Olvassátok el az interjút és vitassuk meg!"

by Veres Miki
www.576konzol.hu

vastaps..... :?


egy link elég lett volna :P én is olvastam ezt... szerintem pont most a final fantasy 12 után kár volt kifakadnia... szerintem hülyeségeket ír. Az hogy a pénz a motiváció az igaz de hogy a VI volt az ucsó igazi FF rész. Menjen a kurva anyjába... ha azt mondja hogy a VII vagy a VIII akkor megértem.. másrészt meg a XII után én kussolok és leborulok a square elött.

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 10 Tue, 12:45 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Mona wrote:
ha azt mondja hogy a VII vagy a VIII akkor megértem..


jaja....de azon gondolkoztam, hogy 1-6. részig nesen csak ilyen midi szerü zene volt.....szerintem ott nem tudott annyira kibontakozni a zenéje mint psen

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1074 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 72  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 155 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group