Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 28 Sun, 6:08 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1074 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 72  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 May 12 Fri, 4:07 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
hát igen én a teljes hosszú trailert megkönnyeztem...

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 20 Tue, 6:52 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
No de most napok óta Resident Evil 4 -gyel játszom. Hát ez valami istencsászár. Nagyon rég nem játszottam ennyire jót. Tiszta nyolvanasévek beli olasz horror film utóérzés... vhaaaa

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 20 Tue, 7:10 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
drága gyerekek új nintendo 64-es játékkonzolja ..örülnek neki egészséges formában :)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 20 Tue, 7:15 am 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Mona wrote:

A lassított felvétel nagyon creepy. :D :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jun 20 Tue, 4:59 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Nemtom, hogy valaki postolta-e már, illetve, hogy hányan ismerik (biztos sokan, mindegy :sweatdrop: ), de szerintem a legkirályabb és legviccesebb elektronikus szórakoztatással/számítástechnikával/videojátékokkal/stb.-vel foglalkozó, baromi jópofa képregény-stripekkel operáló oldal:
Penny Arcade :D :D :D

A mai termés, a Microsoftnak a Live Anywhere nevezetű kis mittudoménmicsodájáról:
Image
:D :D :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jul 17 Mon, 3:12 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
NNah....Persona 3Az Atlustól PS2-re...újabb beteg japó RPGről van szó, amikor nem szörnyeket kell gyakni (jpopra és jrockra) akkor egy középiskolás mindennapjait kell élnünk (órákra kell járni, csajozni :wink: )Nagyon jó kis stuffnak ígérkezik, sajnos egyáltalán nem biztos, hogy megjelenik japánon kívül (pl azért mert a főszereplő srácok úgy idéznek harc közben szörnyeket, hogy fejbelövik magukat) de mindenképp érdemes odafigyelni rá, ezért feltöltöttem egy trailert http://www.sendspace.com/file/cv3hs3

Image

Image

Image

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jul 17 Mon, 4:26 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
ez bizony megjelenik!!!!!!! ha nem ölünk!!

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Jul 24 Mon, 2:10 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
projectoffset.com

project offset bár csak munkacím erre a játékra nagyon csorgatom a nyálamat. Mondjuk hogy ezzel játszak, cirka fél millió forint (HD tv meg a playstation3) kell majd.... de akkor is beszarás. Használja a létező összes nextgen effektet és úgy néz ki ahogyan 1 éve azt hittem játék az életben nem fog kinézni (a vicc hogy ps3-ra lazán nézhet majd ki így az összes játék) ... na akit érdekel az töltse a videókat ... nem javaslom a HD felbontásúakat van 640x360 Low Quality DivX verzió is. Az én gépem is alig bírja lejástszani (!) a 480p-t. Amúgy hihetlen hogy amikr a pentium2-esemen akadt a divix azt hittem hogy gépcserével ilyenbe többet nem ütközöm... most meg dobhatom ki a 3000+ -os procimat meg a 128MB-s Radeon videókártyámat mert egy komolyabb (720p 1080i) HD videóból diavetítést csinálnak

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Aug 29 Tue, 9:04 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
na hadd dicsekedjek ide egy kicsit: most vettem egy naaaagy fülhallgatót amit kifejezetten a gémereknek fejlesztettek.. van szép mikrofonja meg bőrgarnitúrával vetekedő borítása és ami nagyon komoly hogy a remek hangminőség mellett ellátták egy fasza remegő funkcióval. Először nem is angyon értettem hogy ez mindek..amíg ki nem próbáltam. Ez a fícsőr a legmélyebb frekvenciákat erősíti fel és ezek ritmusára remeg a fülhallgató. Nem szakítja le a fejemet egyáltalán nem zavaró. Az igazi lényege hogy ez egy az egyben helyettesíti a mélynyomót. Azaz, az igazi mély hangok nem a fülembe mennek csak hanem az általuk gerjesztett és felerősített fokon vibráló funkciónak köszönhetően a testem veszi fel az alacsony rezonanciát vagyis pont az történik amit egy bazi nagy mélynyomónak is köszönhetünk. Ez a játékosok álma... kiba**ott jó.

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 04 Mon, 12:44 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
kijött japánban az okami, sokan úgy várták mint a messiást. Na 6-7 óra és a konzolomban fog pörögni...a másodperceket is számlálom...

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 04 Mon, 9:29 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
wooooow!!!! honnan szeded???

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 04 Mon, 10:53 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
mininova-ról...


néha nem elérhető az oldal de egy két újratöltés és begyün...12 seeder van..az elég jó

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 05 Tue, 7:43 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
és ki is próbáltam: én már elképedtem egy két játéktól de ez mindent üt. Ez már nem is játék hanem egy szívmelengető utazás. Láttad a Shadow of the colossus-t? Hát akkor nem láttál még mindent. Ez egy VALÓDI mérföldkő a játéktörténelemben. Itt tényleg összefonódik a japán művészet , kultúra és a gamék világa.


Nincs elég nagy tv-m ehhez. Nincs elég nagy hangfalam. Nincs elég érzékszervem és legfőképp nincs ekkora szívem. Az Okami túlcsordul....


Emberek akit nem érdekelnek a gamék de szereti japánt az nézzen trailereket , videokat, hallgassa a zenéjét és ha teheti egyszer próbálja ki..vagy csak nézze ahogy más játszik vele.... meg fog remegni a lelke a gyönyörűségtől....



majd a blogomban (sorry :) ) hosszasan bemutatom ezer linkkel és hasonlókkal teletűzdelve (amúgy nekem most csak a japán verzió van meg de talán még jobb is jelenesetben)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 05 Tue, 7:46 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Sep 02 Fri, 6:18 pm
Posts: 2003
Location: fuckin' class hero on the beach
és ha teheti egyszer próbálja ki..vagy csak nézze ahogy más játszik vele.... meg fog remegni a lelke a gyönyörűségtől....[/quote]
hát, megnéznélek :)

_________________
icon by me.
graphics, tutorials, stb.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Sep 07 Thu, 8:22 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
Ha valakit érdekel hogy mit hoznak a nextGen videokártyák annak ajánlom megtekintésre az AGEIA demonstrációs honlapját. A vicces hogy még mindig nextGen-ről beszélünk amikor már ezek a videokártyák léteznek. A nextgen xbox360 már a tvnk alatt zakatol. Ez kérem szépen a JelenGeneráció és mégis hihetetlen. Akik valós fizikától HDR effekttől meg Bumpmappingtól nem izgulnak fel azoknak is ajánlom megtekintésre a HEAVY RAIN taisert. Az oldal közepén található és amúgy mindegyik elindítható a load gombbal szal letölteni sem kell. A HEAVY RAINnél el kell fogadnunk hogy durva video meg elmultunk 13 évesek mert csak úgy indul. NA de: a H. Rain egy nagyon várt fejlesztés .. nem is a grafikára megy rá annyira hanem az érzelem közlésre és ez a kis video szerintem irgalmatlanul üt... már csak azért is nézd meg hogy neked átjön -e? ;)

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1074 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 72  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 151 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group