Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 10:41 am

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 1509 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 101  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 08 Sun, 5:52 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 8:27 pm
Posts: 1479
És azt nem árulod el, honnan lehet letölteni? Én kíváncsi lettem rá!

Én utoljára a My Boss My Hero címűt láttam :lol: .

Ha valakit érdekel innen lehet letölteni: http://d-addicts.com/forum/torrents.php ... +all&sort=
A feliratot pedig innen: http://www.d-addicts.com/forum/viewtopic_36726.htm

_________________
| Image | Image | Image | Image |


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 08 Sun, 7:25 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Oké, perszehogy. xD

INNEN lehet Kisarazu Cat's Eye-t tölteni, nekem elég gyors volt, tizenvalahány óra alatt lejött (ez pár napja volt).


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 08 Sun, 8:45 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 8:27 pm
Posts: 1479
^^" Köszi! Már töltöm is!

_________________
| Image | Image | Image | Image |


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Oct 08 Sun, 9:25 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
setsuna wrote:
^^" Köszi! Már töltöm is!

Oké. ^^
Addig is, aki kíváncsi rá: Kisarazu Cat's Eye: Nihon Series OST, ami tulajdonképpen a "Nihon Series" alcímú 2 órás movie OST-je, de ahogy hallom a számok egy része megegyezik a sorozatbeliekkel... és van rajta Kisarazu Cat's'n Roll!! :love: (tulképpen csak ezért vadásztam le az OST-t) xD *Kiiiisaaaarazuuuu~ nya nya nya nya nyaaa~*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 10 Fri, 1:09 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 5:22 pm
Posts: 567
Location: home is where love is :)
Valaki, aki behatóbban ismeri ezt a témakört segítsen máá légyszi: van egy japán kis sorozatocska, ahol egy iskoláslánykáról kiderül, hogy a nemrég elhalálozott jakuzafőnök lánya.
Azt a részt láttam, ahol épp megismerkedik véletlenül egy jakuzával a kiccsaj úgy, hogy egy hídon beleejti a szemüvegét egy tóba/folyóba, a pasi meg utánaugrik. Aztán kiderül, h a pasi a halott jakuzafőnök nem ismert (és talán eddig el is titkolt) lányát keresi. Halad a cselekmény és kisebb-nagyobb jelekből a lyányka rájön, hogy ez a kislány ő lesz.
Közben persze valamiért nyomoznak a zsaruk is, meg minden....

Na, szal, aki esetleg tudja mi ennek a címe, az nagyon lekötelezne, ha elárulná!

_________________
Image
projekt:HOME


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 10 Fri, 6:21 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2006 Oct 11 Wed, 2:43 pm
Posts: 41
http://www.silentregrets.com/

mindenkinek ajánlom ezt az oldalt,van mindenféle dorama,meg movie letöltés(megupload és társai).aki szereti az ilyesmit annak ez a menyország :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 10 Fri, 10:28 pm 
Offline
Newbie
User avatar

Joined: 2003 Nov 09 Sun, 4:00 pm
Posts: 17
Location: Budapest
oolong wrote:
Valaki, aki behatóbban ismeri ezt a témakört segítsen máá légyszi: van egy japán kis sorozatocska, ahol egy iskoláslánykáról kiderül, hogy a nemrég elhalálozott jakuzafõnök lánya.
Azt a részt láttam, ahol épp megismerkedik véletlenül egy jakuzával a kiccsaj úgy, hogy egy hídon beleejti a szemüvegét egy tóba/folyóba, a pasi meg utánaugrik. Aztán kiderül, h a pasi a halott jakuzafõnök nem ismert (és talán eddig el is titkolt) lányát keresi. Halad a cselekmény és kisebb-nagyobb jelekbõl a lyányka rájön, hogy ez a kislány õ lesz.
Közben persze valamiért nyomoznak a zsaruk is, meg minden....

Na, szal, aki esetleg tudja mi ennek a címe, az nagyon lekötelezne, ha elárulná!


Minden bizonnyal a Sailor fuku to kikanjuu - ra gondolsz, a kérdés már csak az hogy az eredeti 1982-es vagy a most őszi verzióra (eredetit nem láttam, és a mostaniba is csak belenéztem)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 10 Fri, 11:37 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2005 Dec 19 Mon, 5:22 pm
Posts: 567
Location: home is where love is :)
lezl wrote:
oolong wrote:
Valaki, aki behatóbban ismeri ezt a témakört segítsen máá légyszi: van egy japán kis sorozatocska, ahol egy iskoláslánykáról kiderül, hogy a nemrég elhalálozott jakuzafőnök lánya.
Azt a részt láttam, ahol épp megismerkedik véletlenül egy jakuzával a kiccsaj úgy, hogy egy hídon beleejti a szemüvegét egy tóba/folyóba, a pasi meg utánaugrik. Aztán kiderül, h a pasi a halott jakuzafőnök nem ismert (és talán eddig el is titkolt) lányát keresi. Halad a cselekmény és kisebb-nagyobb jelekből a lyányka rájön, hogy ez a kislány ő lesz.
Közben persze valamiért nyomoznak a zsaruk is, meg minden....

Na, szal, aki esetleg tudja mi ennek a címe, az nagyon lekötelezne, ha elárulná!


Minden bizonnyal a Sailor fuku to kikanjuu - ra gondolsz, a kérdés már csak az hogy az eredeti 1982-es vagy a most őszi verzióra (eredetit nem láttam, és a mostaniba is csak belenéztem)


Ááááááááááááááááááááááá EZAZ!!!!!!
:hug: :love4:
Én szerintem a mostanit láttam. Mikor kint voltam októberben sikerült belenéznem másfél részbe, és szeretném megnézni végig. Csak nem tudtam mire kell rákeresnem.
Nagyon köszönöm!!!!!!!!!!

_________________
Image
projekt:HOME


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 16 Thu, 9:54 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2006 Aug 07 Mon, 2:51 pm
Posts: 1212
Location: Nyappyland
Doramak közül nekem a Kurosagi a kedvencem YamaP ngyon jól alakít benne meglátásom szerint.Meg a Stan up! is jó vagyis inkább vicces:D
Nobuta wo Produce-ból csak 1 részt láttam az jó volt:)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Nov 19 Sun, 3:25 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
^igen a nobuta nem rossz... bár gokusenre éhgyomorra picit uncsi ^^"
egyébként én meg arra várok h a detective conant subbolják >_<
ja meg hana yori 2re.. de az csak 2007ben

edit:

Kaze wrote:
http://www.silentregrets.com/

mindenkinek ajánlom ezt az oldalt,van mindenféle dorama,meg movie letöltés(megupload és társai).aki szereti az ilyesmit annak ez a menyország :D


hűű ezt az oldalt csak most szúrom ki O_O;
köszi szépen!!! :)

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 18 Mon, 10:01 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Dec 15 Fri, 5:17 pm
Posts: 581
Location: ez egy jó kérdés XD
Én most fejeztem be nemrég a Kurosagi-t és a My Boss My Hero-t. Óriásiak!!!! Amit pedig most nézek, az az Attic Cat c. kóreai drama. Az elején kicsit nehezen indul, de aztán egészen jó a sztori. Na és amivel még szenvedek az a Minami-kun no koibito és lassan az Anego-t is el kéne kezdeni (csak ne lennék annyira Jin-ellenes) mert kissé el vagyok maradva.

Bár ami abszolút kedvenc nálam az a Gokusen (az első szezon) és a Seija no Koushin (amihez erős gyomor és idegek kellenek).

_________________
"Az élet kegyetlen" - Kagami Ayumu (Seija no Koushin)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 26 Tue, 4:41 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
nyahát tessék megnézni a detective conan jdoramát! naggyon eltalált. a színészek mind igyekeznek a manga és az anime stílusát visszahozni (mellesleg megyjegyzem jókat is választottak ki az adott szerepekre). a zene megegyezik... összességében az egyik leganimehűbb dorama, amit az utóbbi időkben láttam! ahhoz képest h maga a sztori fiktív, szal nem a manga alapján készült, sőt annak előzménye!

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 26 Tue, 5:57 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Dec 15 Fri, 5:17 pm
Posts: 581
Location: ez egy jó kérdés XD
Azt én is meg akarom nézni, mivel Oguri Shun játszik benne és őt imádom.
Na végre elkezdtem az Anego-t. Nem rossz, nekem nagyon tetszik Akanishi Jin-től függetlenül is. Taiyou no Uta első két része is megvan, de arra sem volt még időm sajnos.

_________________
"Az élet kegyetlen" - Kagami Ayumu (Seija no Koushin)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 26 Tue, 6:01 pm 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2006 Dec 15 Fri, 5:17 pm
Posts: 581
Location: ez egy jó kérdés XD
Na közben itt egy másik igen népszerű link letöltéshez: www.d-addits.com/forum/torrents.php
Itt csak beírod a címet és már tölthetsz is ha van progid torrenthez.

Ja + egy oldal, ahol van néhány leírás amit én kreáltam: www.gportal.hu/vegisan
Ez egy barátnőm oldala, de már ősidők óta nem frissült. Azért érdemes megnézni.

_________________
"Az élet kegyetlen" - Kagami Ayumu (Seija no Koushin)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2006 Dec 26 Tue, 7:36 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
pszabi wrote:
nyahát tessék megnézni a detective conan jdoramát! naggyon eltalált. a színészek mind igyekeznek a manga és az anime stílusát visszahozni (mellesleg megyjegyzem jókat is választottak ki az adott szerepekre). a zene megegyezik... összességében az egyik leganimehûbb dorama, amit az utóbbi idõkben láttam! ahhoz képest h maga a sztori fiktív, szal nem a manga alapján készült, sõt annak elõzménye!

oh, ezt majd beszerzem én is asszem. detektívcuccok jó dolgok, meg az animéböl is tetszett az az egyszem epizód amit megnéztem. mondjuk az anime-sorozatnak neki nem állnék, me' túl hosszú, meg egyébként is filmpárti vagyok inkább, tehát pláne jó, hogy van belöle live-action. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 1509 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 101  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: Bing [Bot] and 26 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group