Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 6:12 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 615 posts ]  Go to page Previous  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 30 Mon, 10:23 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Szombaton este Predators-t néztünk vasárnap este meg a vőlegényem hugáékkal mentünk megnézni a Step Up 3D-t nekem valahogy az utóbbi jött be nem is értem... :roll:
most meg az OST-t hallgatom ami naggyon odavág!^0^

és amiket meg fogunk még nézni:
-Garfield és a Zűr kommandó
-Babylon A.D.
-The legends of the Guardians(vlmi baglyos fantasy)
-Narnia 3
legalábbis eddig ennyi.^^

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 30 Mon, 11:04 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2009 Oct 02 Fri, 10:11 pm
Posts: 84
Location: Budapest / Mosonmagyaróvár
Doll wrote:
Step Up 3D-t


Ezt én is meg akartam nézni, de sajnos a páromat semmivel sem lehet rávenni hogy eljöjjön velem. :(

Doll wrote:
és amiket meg fogunk még nézni:
-Garfield és a Zűr kommandó


Ettől óva intelek. Mi aznap néztük meg amikor bemutatták és nagyon, de nagyon sz@r. Hihetetlen hogy egy ilyen nevet mint a Garfield, így el lehet rontani. :x
Nagyon kisgyerekeknek készült annak ellenére hogy 12+os. Gondolom ezt a besorolást is csak azért kapta mert 3D-s filmről van szó.


Doll wrote:
-The legends of the Guardians(vlmi baglyos fantasy)
-Narnia 3


Ezeket mi is tervezzük megnézni. Meg a Garfield előtt volt egy jó bemutató, telis tele 3D-s effektekkel: Sammy kalandja vagy mi. Na az tuti befutó nálam. Ennyi 3D-t egy trailerbe még nem láttam, nagyon jól kihasználták a lehetőségeket.

_________________
http://vadooc.blogspot.com/
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 31 Tue, 10:32 am 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Gyors mozis élménybeszámolók:

Tetovált lány: ajánlott. minden elemében klasszikus detektítsztori, egy elég kemény mai sztoriba oltva, sok különösen ocsmány karakterrel. nem tudom a könyv körül miért akkora a felhajtás, mert azért nem olyan világmegváltóan eredeti a sztori, de abszolúte megéri így is megnézni, erös film és fel sem tünik közben, hogy két és fél óra.

Predators/Ragadozók: foscsipuki. egy katasztrófa, komolyan. érdektelen karakterek, nulla sztori, teljesen megalapozatlan és logikáltan tettek sora a szereplöktöl, következetlenségek és lyukak egész tömege a történetben. egy rohadt nagy nulla a film, hatalmas csalódás volt, nyomába nem ér az elsö kettönek. kerüljétek messziröl. mondjuk röhögni jó, csak kínos, hogy érezhetöen nem arra szánták, hanem halálosan komolyan gondolták a szerencsétlen készitök. a maszkeffektek ellenben jók, de hát KNB EFX, szóval ez a minimum.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 31 Tue, 11:01 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
vadooc wrote:
Ezt én is meg akartam nézni, de sajnos a páromat semmivel sem lehet rávenni hogy eljöjjön velem. :(


a vőlegényem nagy hiphop kult rajongó szal nem volt nehéz rávenni!^^ Amúgy meg üzenem a párodnak, h igenis érdemes megnézni. mondjuk nem feltétlen kell a 3d, mert az csak az utolsó táncban néz ki kurvajól! De valami istentelen koreográfiák vannak benne amiktől leesik az ember álla!

Szóval garfield ratyi? hmm... akkor jobb ha tájékoztatom a kedves párom, h nem moziban kéne nézni. mondjuk így vagyunk a Babylon A.D.vel is... rájöttünk, h annyira nem akarjuk költeni a kult utalványt hátha lesznek jobb filmek.
A Sammy kalandjai valahogy minket nem fogott meg. Kb. nemo nyomábannal egyenlő és hát az se volt a kedvencünk.

A narnia az kötelező lesz(mindketten nagy rajongók vagyunk). Sajnos a könyv a vastagsága miatt még mindig elriaszt minket, de egyszer talán el is olvassuk! XD

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 31 Tue, 11:47 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Case wrote:
Predators/Ragadozók:hatalmas csalódás volt, nyomába nem ér az elsö kettönek


még a 2-nél is szarabb lett? pedig az elég film+-os. kár érte.

_________________
Image
http://chopsticksintheeye.tumblr.com/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Aug 31 Tue, 3:53 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
a másodikkal nekem nem vlt bajom. az egy B mozi volt, ami nem akart többnek kinézni és kellöen önkritikus is volt. ez ellenben egy gyengébb B mozi ami szuperextrahiper megaprodukció látszatát szeretné kelteni, komoly, magvas mondanivalóval meg hasonlókkal, de nagyon durván bukja a dolgot.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Sep 07 Tue, 7:34 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2008 May 04 Sun, 12:19 pm
Posts: 2999
Location: Budapest
10-étől Resident Evil a mozikban! :gun_ar15:
3D miatt moziban nézzük. 8-)
reméljük nem lesz olyan gyenge, mint a 2. rész. xD

http://youtu.be/9dc5iiT0f1s?hd=1

_________________
Image
・ユーチューブ ・ツイッター ・AKB48.eu


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Sep 08 Wed, 9:29 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
foodlfg wrote:
10-étől Resident Evil a mozikban!

Jam, a párom már vasárnap lefoglalta neten a jegyet pèntekre. Èn sztem miután megnèzem a filmet, egy hètig nem alszom majd. T-T

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Sep 08 Wed, 3:08 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Doll wrote:
Jam, a párom már vasárnap lefoglalta neten a jegyet pèntekre. Èn sztem miután megnèzem a filmet, egy hètig nem alszom majd. T-T
az elözetest láttam, az viccnek is rossz volt. olyan az egész, mintha valami rosszabbfajta játék átvezetö filmecskéje lenne.

on: Machete nagyon várós moziban, más mostanában ellenben nagyon nem

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Sep 08 Wed, 3:10 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Apr 12 Wed, 12:52 pm
Posts: 2903
Location: home
Case wrote:
az elözetest láttam, az viccnek is rossz volt. olyan az egész, mintha valami rosszabbfajta játék átvezetö filmecskéje lenne.

Akkor ez azt jelenti, h nem fogok betojni rajta? o.O

_________________
~part of team UNDERSOUNDZ bringing k-hiphop news to you!~


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Sep 08 Wed, 3:21 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Doll wrote:
Akkor ez azt jelenti, h nem fogok betojni rajta? o.O
Jaja, az elözetes alapján ez inkáb lett trancsírosabb akciófilmnek szánva, nem pedig horrornak.

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Sep 18 Sat, 9:14 pm 
Offline
Member

Joined: 2010 Jul 29 Thu, 6:59 pm
Posts: 77
Húú én már nem is tudom hány évezrede nem voltam moziba XD :beaten: Valahogy nincsenek olyan filmek, amire kidobnék 1000 forintot. Egy amcsi limonádé romantikus vígjátékért.. ugyan már. Pár nap mulva letölthető magyar szinkronnal a netről. (ha épp megfog a történet és látni szeretném)
Lehet hogy ezzel csak én vagyok így, de odáig oké a rom.-vígjátkoknál műfajbesorolás hogy romantikus, de a vígjáték része... valami írtó gyenge. De valószínű nem bennük van a hiba hanem bennem, nekem nincs humorérzékem ezek szerint hogy szinte semmi ilyenen nem tudok nevetni :ponder: Persze vannak vígjátékok amin tudok nevetni de azok nem romantikus szerelmes filmek XD

Viszont tényleg.. lassan jön a Machete a mozikba :) (lassan?! kb 3 hónap... mire Mo.ra ér) Mondjuk azt már 2007ben tudni lehetett XD hogy jön a közel jövőben. Nem tudom, van-e olyan aki látta a Grindhouse filmeket (Planet Terror, Death Proof), na és asszem a Planet Terror elején voltak olyan "ál-bemutatók" vagy nem tudom mik azoknak a nevük (bocsi ha hülyeséget írtam), amiket csak a két film kedvéért csináltak meg, gondolom a mozis hatás miatt vagy nem tudom. és a machete olyan jóra sikeredett, hogy eldöntötték, megcsinálják filmbe! :D És tényleg megcsinálták! :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Sep 18 Sat, 9:34 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2007 Feb 11 Sun, 7:47 pm
Posts: 4675
Location: Sznoblerakat. :>
JN wrote:
Viszont tényleg.. lassan jön a Machete a mozikba :) (lassan?! kb 3 hónap... mire Mo.ra ér) Mondjuk azt már 2007ben tudni lehetett XD hogy jön a közel jövõben. Nem tudom, van-e olyan aki látta a Grindhouse filmeket (Planet Terror, Death Proof), na és asszem a Planet Terror elején voltak olyan "ál-bemutatók" vagy nem tudom mik azoknak a nevük (bocsi ha hülyeséget írtam), amiket csak a két film kedvéért csináltak meg, gondolom a mozis hatás miatt vagy nem tudom. és a machete olyan jóra sikeredett, hogy eldöntötték, megcsinálják filmbe! :D És tényleg megcsinálták! :D


Én már láttam, és számomra az év egyik csalódása volt. :/


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Sep 19 Sun, 12:23 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Bíborhold wrote:
Én már láttam, és számomra az év egyik csalódása volt. :/

Ehh, télleg ilyen rossz lett? Mert sok helyről hallottam már ezt, viszont kb. ugyanannyi forrásból, hogy nagyon jó lett.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Sep 19 Sun, 4:15 pm 
Offline
Member

Joined: 2010 Jul 29 Thu, 6:59 pm
Posts: 77
Quote:
Én már láttam, és számomra az év egyik csalódása volt. :/


Tényleg? :shock: Pedig elég jófélének tűnik. Rodriguez jó filmeket gyárt, nem a tucat akciófilmeket. A bemutató meg kva jó! 8-)
Amúgy én azt hallottam, hogy nagyon jó lett...


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 615 posts ]  Go to page Previous  1 ... 34, 35, 36, 37, 38, 39, 40, 41  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 30 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group