Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 3:16 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 207 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 20 Wed, 7:57 pm 
Offline
Newbie

Joined: 2009 Mar 27 Fri, 10:06 pm
Posts: 16
ÁÁááááááááá el sem hiszem :-D 1000% a részvétel, soha nem is gondoltam volna hogy ők idejönnek :) Még fel sem tudom fogni...... A jövő év is jól kezdődik :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 20 Wed, 8:10 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Aru: köszi a last.fm cuccot ^^

most már van fécbuk event is (csekk a főoldalt, eseménynaptárt)

és van (még ideiglenes) flyer, azt meg bepakoltam a nyitóposztba~

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 20 Wed, 8:56 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2006 Aug 31 Thu, 3:11 pm
Posts: 4143
Location: Where an angel is waiting for me...
Én szeretem őket, de egyáltalán nem biztos, h ott leszek... pláne, h MUCC régebbi nagy kedvenc, őket meg egyszer vmikor hallgattam, de tudom, hogy tetszett. :)

_________________
"A Raphael-ből már csak rizs maradt..." - by TylerKuroki
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 20 Wed, 10:25 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2010 Feb 10 Wed, 11:21 pm
Posts: 152
Hát én csak egyszer voltam az a38-on,de most nem azé,de nem lesz az egy kicsit kicsi hely? :lol: már ha azt nézzük hanyan jöttek előző koncertekre :d


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 20 Wed, 10:32 pm 
Offline
Forum Expert
Forum Expert

Joined: 2006 Feb 24 Fri, 7:01 pm
Posts: 10870
lacika1988 wrote:
Hát én csak egyszer voltam az a38-on,de most nem azé,de nem lesz az egy kicsit kicsi hely? :lol: már ha azt nézzük hanyan jöttek előző koncertekre :d


Az A38 nem kicsi, főleg nem a lenti koncertterem. Az -OZ- meg korántsem akkora eresztés (erősen B-kategória, és ezt most senki ne érezze leszólásnak, de nem egy Miyavi vagy Versailles súlycsoport), hogy nagyobb helyszínre legyen szükség. Szerintem.

Én nem jövök, mert nem szeretem az együttest, de örülök, hogy ez így összejött, és mindenkinek jó szórakozást, etc.


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 20 Wed, 11:54 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jaja, A38-ra simán befér 600+ ember, nomeg ott van a kategóriájában a város egyik legjobb hang és fénycucca.

Koga wrote:
Kérek szépen ajánlgatásokat, mik is a kötelezõ, és a fakultatív darabok a repertoárjukból! ;)
Jaj, erre meg elfeledtem válaszolni. Szóval, amik nálam fő kedvencek többek közt: Detox,
Filmy, Venom
Ezekből szerintem eléggé jól átjön, hogy milyenek... hörgőszúzós vk, jól adagolt dallamos részekkel.

Meg a legutóbbi Mondo-ban (teljesen véletlenül :beaten:) róluk volt cikk és ott is irogattam, hogy nekem olyanok, mint amilyenek a mostani legfőbb közkedvenc zenekarok, mint az Alice nine, Gazette, Girugamesh, stb voltak közvetlenül a nagy áttörés előtt. És szerintem simán megvan bennük a potenciál, hogy összejöjjön nekik.
Meg azért nem egy mai csapat, 2004-ben kezdték, csak nem lettek úgy extra tempóban felfuttatva mint pár más banda, hanem szépen lassan, de biztosan kapaszkodnak felfele népszerűségben.

De majd szerintem ha lementek a hétvégi bulik és lesz egy icipici időm, akkor kirakom a Mondos-s cikket ide, az oldalra is, hogy jobban legyen kiindulási alap azoknak akik még esetleg nem ismerik őket. ^^

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 21 Thu, 8:48 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2009 Dec 19 Sat, 1:29 am
Posts: 515
15 nap alatt 13 koncert, ők se fognak sokat várost nézni :D


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 21 Thu, 11:27 am 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
coolság :) nagy eséllyel mek! (vizsgák derüljenek ki, bár sztem nem fognak bezavarni :D)

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 21 Thu, 1:11 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2007 Jul 19 Thu, 7:50 pm
Posts: 282
Location: Budapest
Koga wrote:
Én õket nem ismerem, de ha már ennyire örül nekik mindenki, biztos nem rosszak - tehát elmegyek.

Kérek szépen ajánlgatásokat, mik is a kötelezõ, és a fakultatív darabok a repertoárjukból! ;)


Versus album szerintem úgy en block kötelező ;)

Továbbá szeretném megragadni az alkalmat, hogy közöljem, hogy az imént újraélesztésre volt szükségem, mert most olvastam a MUCC-öt meg ezt is.... Egy bp-i MUCC koncert volt az álmom, meg az OZ is elég nagy kedvencem, viszont jelenleg a világ másik felén vagyok (igen, tudom de szar nekem ^^"") úgyhogy esélytelen, hogy lássam őket..... Bár most igencsak elgondolkodtam h. összekuporgassak egy repjegyrevalót....

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Azért gratula Case, az OZ tök jó választás volt sztem! :) (A MUCC-t meg nem te szervezed gondolom, vagy de?)

_________________
Explore and dominate their minds - before they dominate you


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 21 Thu, 3:30 pm 
Offline
Senior Member
User avatar

Joined: 2010 Feb 10 Wed, 11:21 pm
Posts: 152
remélem majd nem jutunk a Titanic sorsára,a sok őrült fan miatt :lol: :lol:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 21 Thu, 4:45 pm 
Offline
oshare booty
oshare booty
User avatar

Joined: 2005 Sep 04 Sun, 1:03 pm
Posts: 22996
Location: On the Land of Mordor where the Shadow Lies
lacika1988 wrote:
remélem majd nem jutunk a Titanic sorsára,a sok őrült fan miatt :lol: :lol:

azért ahhoz elég sok hülyeségnek kellene történnie :D a Nile koncit is egyben kibírta..

_________________
Image
cnaj


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 25 Mon, 9:32 am 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2009 Oct 02 Fri, 10:11 pm
Posts: 84
Location: Budapest / Mosonmagyaróvár
MUCC kötelező lesz számomra. Az egyik első japán csapat akiket megismertem annó.
-Oz- meg hát... Nem nagyon ismerem őket, de amennyit hallottam az tetszett. A38-on sem voltam még soha, de szerencsére nem tömegközlekedéssel kellene mennem. Erősen meggondolandó hogy megyek e és ez főként a jegyáron fog múlni...
Girugamesh-t valószínű hogy ki kell majd hagynom, mivel túl közel van áprilishoz, de majd a doki megmondja hogy mit ajánl.

Mindenesetre gratulálok mindenkinek hogy ilyen jól indítják a 2011-es évet! :wink:

_________________
http://vadooc.blogspot.com/
Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 27 Wed, 4:25 pm 
Offline
Member
User avatar

Joined: 2010 Jul 13 Tue, 7:09 pm
Posts: 52
Location: Hungary
Reményeim szerint ide is megyek! *-* Még az A38-nál nem jártam, szal sok apró meglepetés várna rám! >.<

_________________
Image
deviantARTtwitter


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 27 Wed, 9:09 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
Jegyek 5900-ért lesznek kaphatóak, elvileg már holnaptól. Végleges flyer és info-oldal szintén holnap este lesz.

Ahogy a Versailles esetében, úgy most is a ticketportal oldalán, irodáiban, partnereinél lehet majd jegyet venni, nomeg persze közvetlen tőlem az összes nippon groove, nippon shoxx buliban, meg egyéb rendezvényeken (animekarácsony, ahol soundofjapan pult nem lesz, de én igen xD), valamint akárhol máshol személyesen, előzetes egyeztetéssel. Meg persze Ji-vel is ugyanez, mert nála is lesz majd egy kupac jegy. ^^ (és... aki ismerős, az légyszi inkább majd valahogy így, személyesen, mert így nincs terjesztői százalék, meg ilyenek. :'D)


minden koncerttel kapcsolatos kérdést, megstb légyszi a soundofjapan(kukac)gamil.com címre. köszi. :grin:

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2010 Oct 28 Thu, 12:00 am 
Offline
Forum Expert
Forum Expert
User avatar

Joined: 2007 Mar 25 Sun, 9:30 pm
Posts: 11297
Location: Bottom of the Death Valley
^Írtam e-mailt 8-)

_________________
Image


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 207 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 210 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group