Sound Of Japan.hu

Japán + ázsiai zene és szubkult
It is currently 2024 Apr 27 Sat, 2:36 pm

All times are UTC + 1 hour




Post new topic Reply to topic  [ 2675 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 179  Next
Author Message
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 8:04 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Oké, rakom felfele, pillaanaaaat... ^^

edit: mögvan... Gigpig Boogie (radio performance)


Last edited by Jigsaw on 2005 Dec 11 Sun, 8:15 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 8:15 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Thanx!Télleg eléggé latinos!-azé not bad


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 8:16 pm 
Offline
Forum Fanatic
User avatar

Joined: 2005 Jun 25 Sat, 3:01 pm
Posts: 22645
Location: Szöged / nedvzöld csodahippirét
Nincsmit. ^^ Igen, eléggé... kíváncsi vagyok, hogy milyen PV-t fog rittyenteni hozzá, haha... :)


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 11 Sun, 10:24 pm 
Offline
Site Admin
User avatar

Joined: 2002 Dec 24 Tue, 12:42 pm
Posts: 20384
Location: 60091
D wrote:
Ahogy írtam, az általad kiírt szavazás apropóján (amihez természetesen jogod van, és ezt nem tagadjuk el tõled...) merült fel bennem a kérdés, mennyire helyénvaló az, hogy "Miyavi /* itt jön a hangsúlyos rész -> */ csak /* <- ez volt a hangsúlyos rész */ egy ilyen szavazás kapcsán kap helyet egy japán zenei fórumon..."

pfff, ugyan, ugyan. csomó zenekarnak/elöadónak nincs külön topicja, eccerüen csak azért mert még nem nyitott senki. és bárki nyithat topicot, vagyis ha eddig hiány lett volna miyavi topicból, nyithattál volna te is. :beee:
egyébként én speciel nem elutasító vagyok vele szemben, hanem egyrészt nagyon nem tetszik a zene amit csinál, másrészt meg azt a felhajtást nem bírom amit a kiadója, a PSC kreált köré. o_O

_________________
Nippon Shoxx! / Webshop! !!!~*~Poszterek~*~!!!

Image


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 12 Mon, 1:10 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Tokubei: Igen a postot hajnali 4-kor írtam... szeretek sokáig fant magadni és későn felkelni. LOL

Nekem Miyavi második albuma nem tetszett, mert volt benne egy csomó félpercez izé, meg sok lassú solo klasszikus gitár + miyavi énekel valamit mellé, és ez a stílus nem tetszik, a zúzósabb számokat szeretem.... meg az azutáni single cuccáért sem voltam oda, és azóta nem töltögetek tőle..... Pedig az elején nagyon is tetszett amit csinált, az első albumról majdnem mindegyik számot imádtam.

_________________
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 12 Mon, 5:15 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
21 seikigata koshinkyoku long version ( :x huh)....senki....?Erisz ez az első albumról van?Nem annyira zúzós típus, de a klippje sztem nagyon ott van(mármint nekem csak a short verzió van meg.... :cry: )


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 13 Tue, 1:31 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Jan 19 Mon, 6:07 pm
Posts: 303
Location: The hill of Acropolis
Nem. Ez volt az amikor egyszerre 2 single-t adott ki a másodig album után, és nekem ez az ami nem tetszett. klippel együtt néztem, és pont ezért. :)

_________________
ImageImage


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 13 Tue, 11:14 am 
Offline
Elite Member
User avatar

Joined: 2004 Nov 15 Mon, 2:37 am
Posts: 468
Miyavi... Necces kérdés, hogy szeretem-e. A DlQ-os időket szerettem, bár főleg a Rodeo miatt, a szóló elején meg jókat röhögtem a kis hiperaktív, idétlen kölykön. De hosszú távon - show-k ide vagy oda - kicsit sok, amit csinál. Nekem elég nagy adag cuccom van tőle, róla, és a PV-k még egészen lightos dolgok ahhoz képest, amit ilyen-olyan műsorokban csinál. A kis interjúi újabban szerintem szánalmasak. Ha be van tépve, akkor jó lehet az anyag, ha meg spontán csinálja, akkor a doktorbácsik egy kényszerzubbony kíséretében meglátogathatnák...

A zenéje meg megint érdekes kérdés. Az új album nem tetszett, de Galyuu albumon van pár szám, amit sokszor hallgattam (pl. az Ashita tenki ni nare).

A fanservice meg... Csak polgárpukkaszt vele a kis hülye. Na meg amíg a sok fangirl visít, amint egy szerencsétlen sráchoz közeledik, addig szerintem rendszeresen meg is ejti az ilyen akciókat. Ha meg már fanservice, akkor a koncertjén érdemes megnézni újra meg újra, amikor a gitáros srác hárít, ő meg hozzávágja a törölközőjét. Na az frenetikus :laugh: :laugh: :laugh:


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 16 Fri, 8:25 am 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
szerintem a szavazás témája nem túl érdekfeszítő. Az egész tök nyilván való és ezt mindenki tudja aki 20 percnél többet foglalkozott j-előadókkal. japánban ez menő hogy a férfi előadók nőiesre veszika figurát--monnyuk nem csoda. Elég nehéz lenne ha férfiasnak akarnának tünni:) ..az hogy egyesek elmennek odáig hogy flörtölnek is a szinpadon az sem egy meglepő meg egyedülálló dolog. Ez színtiszta marketing fogás vagy rajongói szemszögből : fanservice. Az hogy esetleg bármelyikük is a férfiak iránt vonzódan azt kötve hiszem. Főleg hogyha így lenne akkor az illettőnek többet jelente egy csók egy férfitől inentől kezdve nem viccelődne vele. A japánok az emberi kapcsolatokat komolyan veszik ezért nem nőkkel flörtölnek pl.
Szal ha monnyuk miyavi meleg lenne semmi poént nem látna abban hogy a saját nemével huncutkodjon..akkor csajokkal extrémkedne, mert neki az lenne a durva.:D

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 16 Fri, 6:35 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Mona wrote:

Szal ha monnyuk miyavi meleg lenne semmi poént nem látna abban hogy a saját nemével huncutkodjon..akkor csajokkal extrémkedne, mert neki az lenne a durva.:D


Van benne igazság.....viszont nem egy melegtől hallottam, hogy "ha valakire tapadnak a csajok, akkor egy idő után új kihívás kell neki...." :shock: Na jó......ki volt aki a kawaii-ra szavazott!?


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 26 Mon, 5:15 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
.......*sóhaj* félek bevallani (mivel oly lelkesen nyitottam ezt a topicot), de minél több cuccot hallgatok/nézek tőle annál jobban idegesít :x


Last edited by Tokubei on 2005 Dec 26 Mon, 5:27 pm, edited 1 time in total.

Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 26 Mon, 5:19 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Mar 26 Sat, 12:37 am
Posts: 3208
Location: Gödöllő
ez csodálatos ne félj ilyeneket mondani ...én veled vagyok szerintem miyavi egy ..hmmm..na jó semmi.... *fütyörészve arréb sétál*

_________________
frekvencia.tumblr.com


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 26 Mon, 5:38 pm 
Offline
Forum Junkie
Forum Junkie
User avatar

Joined: 2005 Nov 27 Sun, 4:44 pm
Posts: 2832
Mona wrote:
ez csodálatos ne félj ilyeneket mondani ...én veled vagyok szerintem miyavi egy ..hmmm..na jó semmi.... *fütyörészve arréb sétál*


:D .....a Freedom Fighters pv-s csaj azé még mindíg naon ott van..... 8) lehet....hogy őt szerettem???*megy és megmossa az arcát*


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 27 Tue, 8:12 pm 
Offline
Forum Addict
User avatar

Joined: 2005 Sep 15 Thu, 7:13 pm
Posts: 1877
Lehet, hogy csak olaj a tűzre, de...

Részlet az új (Senor, Senora, Senorita) PVből:

http://www.youtube.com/?v=yUandc4UoqU


Top
 Profile  
 
 Post subject:
PostPosted: 2005 Dec 27 Tue, 10:10 pm 
Offline
Member

Joined: 2005 May 29 Sun, 9:06 pm
Posts: 38
az a bajusz már fájt nekem is :?


Top
 Profile  
 
Display posts from previous:  Sort by  
Post new topic Reply to topic  [ 2675 posts ]  Go to page Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 179  Next

All times are UTC + 1 hour


Who is online

Users browsing this forum: No registered users and 209 guests


You cannot post new topics in this forum
You cannot reply to topics in this forum
You cannot edit your posts in this forum
You cannot delete your posts in this forum

Search for:
Jump to:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group